Курс "Принципи та аспекти ботулінотерапії в естетичній медицині. Від теорії до практики"

Як навчитися працювати всіма видами ботулотоксинів за 30 днів без ускладнень та небажаних явищ

старт курсу 16 жовтня

Рудченко Катерина Геннадїївна

Шановний колего, косметолог!

Якщо Ви зацікавлені у вивченні багатофункціональної ботулінотерапії без стресу та складнощів, а також хочете зробити це швидше, ніж Ви коли-небудь думали, то ми допоможемо вам вирішити це завдання.

Протягом тривалого часу наші учні та колеги ставили питання про те, як працювати з ботулотоксином безпечно та ефективно на різних третинах особи.

Ось деякі з питань, що часто ставляться про постановку ботулотоксинів:

Якщо Ви оберете наш курс «Принципи та аспекти ботулінотерапії в косметології»» — Ви будете мати найсучасніші знання та навички роботи з ботулотоксинами (нейропротеїнами).

Так як ботулінотерапія практикується вже 30 років, ще 30 років вона зможе послужити Вам гарним інструментом для вирішення проблем пацієнтів та стабільного прибутку.

Застосовуючи досвід наших тренерів — Ви зможете максимально швидко навчитися розуміти (а не просто взяти схеми та теорію) як правильно працювати ботулотоксинами та зробити це легко, швидко та покроково з нашою підтримкою.

«Принципи та аспекти ботулінотерапії в косметології» — це найбільш повний і всеосяжний курс для того, щоб розібратися в токсинах від А до Я — без води та зайвої інформації.

Все чому ми навчаємо на курсі, засноване на практичному досвіді наших лікарів, які мають клінічний досвід ін’єкційних методик понад 10 років.

Усі методи роботи та нюанси про які ви дізнаєтеся на курсі  — це методики, які ми застосовуємо в роботі з нашими пацієнтами і яким навчили понад сотню фахівців.

Це не банальна теорія, це вміння бачити та відчувати роботу м’язових паттернів, застосовувати дозування залежно від структури та активності м’яза.

Курс «Принципи та аспекти ботулінотерапії в косметології» дозволить не витрачати час і гроші дарма і максимально швидко окупити вкладені в навчання кошти.

Ключові особливості курсу

Ви знатимете як зробити процедуру безпечною, стабільною та прогнозованою.

Вміючи правильно проводити мімічні проби Ви зможете зберегти на обличчі пацієнта його індивідуальність після ботулінотерапії, не додасте йому ефекту маски, підкресліть щиру міміку пацієнта та приберете агресивну, тобто. обличчя пацієнта буде живим.

Після вивчення цієї інформації Ви зможете призначити правильну дозу та отримати бажаний ефект від процедури. У разі не розуміння обсягу обраного дозування фахівець гарантовано отримає ускладнення.

Ви навчитеся розуміти біомеханіку м’язів обличчя, навчитеся розпізнати індивідуальний руховий сценарій у пацієнта, в результаті чого Ви зможете підбирати правильну схему ін’єкції та техніку під кожного пацієнта індивідуально – ця інформація є ключовою в роботі ботулотоксинами, знаючи цю інформацію ви зможете працювати максимально ефективно та не шаблонно з кожним конкретним пацинтом отримуючи приголомшливий результат без ускладнень, так як м’язи на обличчі не мають чіткого переходу, вони сплетені як пелюстки, вони переходять їх однією в іншу. Ви навчитеся розуміти, з яких рухів складається мімічний малюнок зморшок і як вирішити цю проблему пацієнта.

Наша мета зробити з Вас висококваліфікованого фахівця, який вміє працювати з ботулотоксином на всій особі, а не просто у верхній третині. Ви зможете працювати на всіх третинах особи і отримаєте величезну конкурентну перевагу у свій арсенал. Щоб професійно працювати на всіх третинах необхідно розуміти зв’язок м’язів із різних груп між собою, оскільки розслаблюючи одну групу м’язів ми включаємо активність інших – тим самим створюємо ефект ліфтингу. Наше завдання навчити вас розуміти за рахунок чого це відбувається, на які м’язи необхідно вплинути

Навчившись вирішувати проблеми пацієнта в нижній третині, Ви зможете себе позиціонувати як унікального фахівця, який вміє вирішувати проблеми зморшок шиї і проводити корекцію овалу.

Ви зможете вирішувати проблеми віковим пацієнтам, омолоджуючи зону навколо губ, вирішити питання «ясенної усмішки», коли у пацієнта м’які тканини губ завертаються при усмішці, а також відкоригувати мімічні асиметрії. У більшості косметологів дана зона викликає страх при роботі з ботулотоксинами — Ви ж зможете допомагати більшій кількості жінок різного віку, пройшовши наше навчання.

Ви навчитеся розмежовувати обличчя пацієнта перед процедурою на небезпечні та безпечні зони для ін’єкцій і зможете спокійно проводити процедури без ускладнень.

Коли Ви знатимете ці причини, Ви розумітимете чому у деяких людей немає ефекту від ботулотоксинів або він занадто короткочасний.

Кому буде корисний курс
Як початківцям, так і досвідченим косметологам

Найновіші методики та комплекси процедур у роботі з пацієнтами. Сучасні способи омолодження шкіри та особливості їх застосування.

Про лектора

Рудченко Катерина Геннадїївна

Лікар стоматолог, косметолог, провідний тренер Школи експертної косметології «Естетік Сенсей», провідний спеціаліст медичного центру «Естетік Сенсей».

Закінчила у 2006 р. Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця м.Київ

Інтернатура 2006-2007 років. Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця м.Київ спеціалізація «Терапевтична стоматологія»

3 факти про лектора
  1. Поєднує в роботі мануальні, апаратні та ін’єкційні методики.
  2. Прихильник запровадження малих обсягів філерів.
  3. Лікар для якого гармонія вашого обличчя та здоров’я завжди є пріоритетом.
Варіанти участі
Участь в окремому вебінарі

Вартість одного вебінару до 5 жовтня 5000 грн

З 16 жовтня — 7000 грн

Участь у повному курсі

Вартість одного вебінару до 5 жовтня 8000 грн

Вартість одного вебінару до 16 жовтня 25000 грн

ЗАПИСАТИСЬ НА КУРС

Для запису на курс заповніть форму нижче та натисніть кнопку
«ПОДАТИ ЗАЯВКУ».
Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом, щоб уточнити усі деталі.

© 2023 Всі права захищені